Bodemdieren op het Vroege Vogelsfestival

Vroege Vogels Festival 2025

Bodemdieren op het Vroege Vogelsfestival

Evenement

Zondag 28 september verandert Fort Altena bij Werkendam in een paradijs voor natuurliefhebbers en cultuurfans tijdens het Vroege Vogels Festival. Een dag vol muziek, literatuur, workshops en natuurbeleving, met een optreden van muzikant en vogelaar Ruben Hein. Ook de bodemdieren zijn present!

Vroege Vogels is een langlopend en welbekend programma op Radio 1. Hier is altijd veel aandacht voor de natuur en onderzoek daaraan. Daarom is Vroege Vogels ook al sinds het begin in 2015 betrokken bij de Bodemdierendagen.

Dit jaar organiseert het radioprogramma het Vroege Vogels Festival. En daar zijn de bodemdieren(onderzoekers) natuurlijk ook bij. Kom ook zoeken naar de Tiny Ten voor de officiƫle waarneming op het festivalterrein, en krijg tips over hoe je dat het beste doet.

Het festival biedt een gevarieerd programma voor jong en oud. Naast de betoverende klanken van verschillende muzikanten kunnen bezoekers genieten van een inspirerende workshop door kinderboekenschrijfster Bibi Dumon Tak. En we vieren de kersverse winnaar van de Natuurboekenprijs 2025.

Vroege Vogels Festival 2025
De line up van het festival!